İçeriğe geç

Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu ve Sırasında Yaptığımız Uygulamalar

Kullanım alanına göre imal edilen kimyasal izolasyon malzemelerimizin içerisinde bulunan özel formüllü kristal ve minareller , küçük liftler ile kaçak olan noktayı bulur ve hava ile temas ettiği halden itibaren kristalleşmeye başlar. Bu sayede uzun ömürlü ve kalıcı bir onarım gerçekleştirir. Sistem çalıştığı sürece onardığı yer kullanılan malzemeden daha sağlam olur.  

Uyguladığımız sistem; Teras çatılarda fayans,

Doğaltaş vb.gibi üzeri kapanması istenmeyen alanlarda, kırım döküm işlemine gerek bırakmadan, dokuyu kapatmadan su yalıtımı istenen uygulamalarda kaplama üzerine yapılan şeffaf su yalıtımıdır.

Teraslara çözüm üreten firmamız daha çok su kaçakları onarıcı olarak bilinse de , su izolasyonu esnasında temizleyici ve koruyucu çözümlerde üretilir.

Uyguladığımız izolasyon sistemleri kaçak önleyici, teaslardaki kaçakları giderir. (Beton ve Fayanslı yüzeylerdeki her türlü kaçakları da gider, ör : Teras ve banyolardan alt kata olan bulunamayan sızıntılar) 

Uyarı! Kimyasal izolasyon sistemimiz tüm beton ve fayans kaplı teraslardaki kaçakları giderir. Terasın görünümünde bir değişiklik meydana gelmez. 

Kimyasal izolasyon sistemimiz teras ve balkonlarda kullanılır. 

ÖNEMLİ

Depremlerden sonra tekrar kaçaklar oluşabilir. 4 şiddetli depremlerden sonra malzememiz ile tamir edilen kaçak noktası harici başka yerlerden su kaçakları olabilir.

 

SİSTEMİMİZİN UYGULAMA ALANLARI

– Evler

– Villalar

– Siteler

– Oteller

– Sosyal Tesisler

– Askeri Tesisler

Firmamız Sayesinde Teraslarınız Artık Su Sızdırmayacak !