İçeriğe geç

Hakkımızda

Profesyonel

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir su izolasyonu ve yalıtım firması olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programa ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyorum ve müşterimin beklentilerinin üstüne çıkmaya gayret ediyorum.
Müşterilerim için huzur içinde, değerli para tasarrufu ile profesyonel teras izolasyonu hizmeti ve bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

42 Yıllık Tecrübe

Su sızıntılarına karşı teras ve balkonlarda, hatta havuzlarda izolasyon ve yalıtım işleri (HVAC) ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün size uzman 24 saat Acil Servis sağlayabiliriz.

PROFESYONEL İşçilik

Garantili işler.

Uzman Kadro

Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermek için buradayız!

İşimiz

Şirketimiz her türlü su izolasyonu için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 42 yıldan fazla bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

Hizmetlerimiz

Çatı, Teras ve Balkon Su ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün 24 saat acil servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermeniz gerektiğinde buradayız!

Şirketimiz her türlü karmaşıklık için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 42yıldan fazla bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır.

İlk 1979’da yılında kurulan Teras Teknik, çatı ve teras izolasyonu ve tm su yalıtımı sistemleri üzerinde; kurulumunda geniş deneyime sahip bir aile işletmesidir. Şirket, bu 39 yıl boyunca sektördeki birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamladı, çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda sonsuz güven vermekteyiz. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.